ZKUŠEBNÍ TECHNIK | Jihlava |ranní | kmen

  • kraj Vysočina
  • 30 - 32 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • Výuční list
  • Vhodné pro absolventy

Přicházíme s neodolatelnou nabídkou pro osobu jako jste Vy! Do naší inovativní mechanicko-fyzikální zkušebny, hledáme novou tvář do party.

Náplň práce

Tvá práce bude:

• Aktivní účast na fascinujících destruktivních zkouškách produktů přímo z výroby

• Odběr vzorků s cílem zajistit nejvyšší standardy kvality

• Detailní vyhodnocování a pečlivé evidování výsledků zkoušek

• Příprava poutavých reportů

• Nepřetržitý provoz 12h směny

Požadavky

Co od tebe chceme:

• Stačí středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví, truhlařina nebo strojírenství

• Trošku znalosti MS Excelu

• Dobré ruce na práci

• Zodpovědný přístup

• Zkušenosti z podobného prostředí? Super! Pokud ne, taky není problém!

Nabídka

Co ti můžeme nabídnout:

• Úžasnou mzdu 30.000 Kč

• Bonusy, které vylepší tvůj plat až o 25 %

• Každoroční extra odměnu 20.000 Kč

• Stabilní tým, kde se budeš cítit jako doma

• Skvělé jídlo za pár peněz

• Finanční odměny za každý úspěch a životní milníky

Nabízíme Ti šanci stát se nedílnou součástí našeho týmu a společně otevřít dveře k novým možnostem a úspěchům. Nečekej, pošli nám svůj životopis a připoj se k nám již dnes!

Jana Steinerová