ELEKTRIKÁŘ do provozu | zkušený i absolvent

  • kraj Vysočina
  • 30 - 40 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy

Do velmi stabilní výrobní firmy v Jihlavě hledáme posily do týmu elektrikářů! Rádi přivítáme zkušené pracovníky ale také absolventy.

Náplň práce

Budete mít na starosti:

Systematickou údržbu a opravy elektrických zařízení, včetně elektroniky, abyste zajistili jejich bezproblémový chod.

Pravidelné provádění preventivních kontrol zařízení, abyste předešli případným problémům a zajišťovali jejich dlouhou životnost.

Spolupráce při plánování a realizaci odstávek a oprav linky, abyste zajistili jejich hladký průběh a minimalizovali případné výpadky.

Aktivní účast při přípravě náhradních dílů, abyste byli připraveni na každou příležitost.

Požadavky

• Vzdělání v oboru elektro (výuční list nebo maturita)

• Vítáme praxi na podobné pozici, ale pro absolventy nabízíme podrobné zaškolení

• Manuální dovednosti a technické znalosti

• Měsíční mzdu, která se odvíjí podle předchozích zkušeností až 40.000 Kč

• Bonusy až 30%

• Prémii za docházku 2.000 Kč

• Příplatky za směny

• Letní a Vánoční plat 2x 10.000 Kč

• Dotované stravování

• Nástup jako kmenový zaměstnanec

Jak se přihlásit?

Pokud vás nabídka zaujala a cítíte, že jste ten pravý, neváhejte nás kontaktovat. Zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vaši odpověď a věříme, že právě vy budete tím, koho hledáme.

Jana Steinerová