Projektový manažer (m/ž)

  • kraj Vysočina
  • 75 - 85 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2) a čeština (C2)
  • Maturita

Do výrobní  designové zakázkové společnosti hledáme zkušené kandidáty / kandidátky na pozici Projektového manažera.

Pokud je pro Vás důležitým faktorem stabilita zaměstnavatele, odborný tým spolupracujících kolegů, máte praxi s projekty a domluvíte se v Aj - pak toto je skvělá šance pro Vás.

Náplň práce

  •  plánování, organizování, řízení a kontrola realizace projektu
  • koordinace projektu ve všech jeho částech
  • řízení projektového týmu
  • odpovědnost za dodržování stanovených termínů a rozpočtů
  • spolupráce se všemi zúčastněnými stranami

Požadavky

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • zkušenost s projektovým řízením
  • znalost koordinace projektů
  • ideální praxe v oblasti stavebnictví, strojírenství popř. designové výroby na zakázku
  • silné obchodní dovednosti
  • znalost Aj na komunikativní úrovni

Nabídka

  • zázemí moderní a stabilní společnosti
  • odborný tým kolegů
  • lidský přístup ze strany vedení společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • bonusy / prémie
  • po zapracování možný HO
  • dny dovolené nad rámec zákoníku práce
  • další zajímavé benefity

Zaujala Vás pracovní pozice? Zašlete nám Váš životopis.

Těšíme se na spolupráci.

Andrea Jiranová
Přihlaste se na pozici