Mechanik/seřizovač

  • Středočeský kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • Výuční list

Do výrobní společnosti hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechanik/seřizovač!

Chcete být hrdým členem firmy, která dodává nejvyšší kvalitu v potravinářském průmyslu? Pak jste na správné adrese!

Náplň práce

Co Váš čeká:

  • Údržba a servis strojů:
    Pravidelná údržba a servis strojů v souladu s výrobními standardy
    Diagnostika a řešení poruch strojů a zařízení
    Provádění plánovaných inspekcí a oprav
  • Seřizování strojů:
    Seřizování strojů a zařízení podle specifikací výroby
    Zajištění optimálních nastavení pro dosažení požadovaných výrobních standardů
    Testování a ověřování správného fungování strojů po seřízení
  • Zlepšování procesů:
    Identifikace a implementace vylepšení procesů s cílem zvýšit efektivitu a produktivitu výroby
    Spolupráce s týmem při řešení technických problémů a hledání inovativních řešení
  • Dodržování bezpečnostních standardů:
    Zajištění dodržování bezpečnostních předpisů a postupů při práci s stroji a zařízeními
    Aktivní podpora bezpečnostní kultury a prevence pracovních úrazů

Požadavky

  • praxi v oboru
  • praxi s VZV - výhodou
  • ochotu pracovat na směny

Nabídka

  • konkurenceschopnou mzdu a benefity
  • dotované stravování
  • 13. plat
Kamila Miková