Team Leader/ Supervizor Výroby

  • Praha hl.m., Středočeský kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • čeština (rodný)
  • Maturita

Pro mezinárodní koncern se sídlem v Rakovníku hledáme supervizora výroby a team leadera.

Firma je součástí inovativní divize německé společnosti, známé jako přední světové hráče v oblasti řešení pro čistou mobilitu. Specializujjí se na vývoj výfukových technologií a akustických řešení, které formují čistou a tichou mobilitu budoucnosti. Jejich inovativní produkty nejen zlepšují kvalitu ovzduší, ale také trvale snižují hluk z dopravy.

Náplň práce

Jako Supervizor / team leader výroby budete mít klíčovou roli při řízení a koordinaci operací výroby ve třísměnném provozu. Vaše odpovědnosti budou zahrnovat:

  • Podílení se na plnění výrobního plánu s ohledem na požadovanou efektivitu a kvalitu.
  • Vedení pracovníků na výrobních linkách ve třísměnném provozu.
  • Řízení týmu pracovníků výroby a motivace k dosažení optimálních výsledků.
  • Zajištění dodržování bezpečnostních a hygienických standardů v souladu se zákonem a interními předpisy společnosti.
  • Spolupráce s dalšími odděleními, jako je vývoj produktu, kvalita, údržba a logistika, s cílem zlepšit efektivitu a spolehlivost výrobního procesu.
  • Zodpovědnost za BOZP.

Požadavky

  • Zkušenosti z vedení výroby,
  • SŠ s maturitou.

Nabídka

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr bez agentury v prostředí mezinárodního koncernu.
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně měsíčních bonusů s pravidelnou valorizací.
  • Pololetní bonus celkem 30 000 Kč za rok.
  • 25 dní dovolené, placená volna nad rámec zákona.
  • Dotované závodní stravování v areálu společnosti.
  • Příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč / měsíc.
  • Měsíční eBenefit na volnočasové aktivity.
  • Nadstandardní příplatky, odměny za pracovní výročí, příspěvek za doporučení.
  • Zaškolení, nástup dle dohody možný ihned.
Přihlaste se na pozici