C#/.Net Developer

  • Plzeňský kraj
  • 50 - 110 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2) nebo němčina (B2)
  • Vysoká škola
  • Vhodné pro absolventy

Přijměte výzvu a přidejte se k týmu předního výrobce mycích zařízení v Evropě! Hledáme vášnivého vývojáře/ku softwaru (.NET), který/á se připojí k naší dynamické společnosti. Využijte šanci být součástí týmu, který dodává inovativní produkty nejen do evropských zemí, ale po celém světě.

Náplň práce

- Koncepce a vývoj softwarových aplikací

- Spolupráce na vývoji vnitropodnikového informačního systému

- Vytváření uživatelského prostředí, designu a jejich implementace

- Kontrola, testování a dokumentace vytvořených aplikací

- Podpora stávajících aplikací a informačního systému

Požadavky

- Vysokoškolské vzdělání

- Zkušenosti s vývojem webových aplikací nebo softwaru v prostředí .NET a s objektovým programováním

- Znalost .NET Framework a jazyka C# (výhodou znalost WPF)

- Základy SQL (výhodou zkušenost s MS SQL)

- Zkušenosti s vývojovým prostředím Visual Studio (výhodou)

- Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni

- Spolehlivost, přesnost, soběstačnost

Nabídka

- Možnost občasné práce z domova

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek na stravování

- Firemní akce a další benefity

Michal Toušek