Test engineer (elektro)

  • Praha hl.m., Středočeský kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2)

Pro klienta, úspěšného hráče ve strojírenství a vývoji nových technologií s velkým vlivem na evropské úrovni hledáme zkušeného test engineera (test inženýra).

Náplň práce

  • Přejímá projekty návrhu testů od Test Enginnering CTBP nebo od lokálních zákazníků.
  • Řídí projekty návrhu testů v rámci své působnosti.
  • Posuzuje kvalitativní aspekty projektu z hlediska testování.
  • Provádí návrh testovací procedury FPT, CAT a Stand Alone.
  • Provádí vlastní programování průběhu testu a jeho odladění.
  • Provádí modifikace Module Info v sekci testování a programovatelné komponenty.
  • Provádí návrh konstrukce elektronických a mechanických částí testovacích upínačů.
  • Provádí návrh a vlastní programování komunikace mezi testery, upínači a databázemi.
  • Provádí validaci a uvolnění projektu do sériové výroby.
  • Spolupracuje s výrobním test týmem na odstranění problémů s testy při sériové výrobě.
  • Plánuje instalaci, opravy, nastavení elektronických testerů.
  • Plánuje údržby testerů a upínačů.
  • Odpovídá za naplňování všech činností stanovených v příslušné dokumentaci.
  • Provádí zaškolování test techniků.
  • Plánuje efektivní využití pracovního fondu test test techniků.
  • Zodpovídá za dodržování stanovených postupů a zásad PO a POBZ a za odstraňování zjištěných neshod v rámci své působnosti.

Požadavky

  • SŠ/VŠ obor elektrotechnika
  • Vyhláška 50
  • Znalost analogové, číslicové a telekomunikační techniky.
  • Znalost návrhu elektrických obvodů, orientace v elektrických obvodech a součástkách.

Nabídka

  • Flexibilní pracovní doba.
  • 25 dní dovolené.
  • 13.plat
  • Možnost zapůjčení elektrokol.
  • Multisport karta.
  • Příspěvky zaměstnavatele (vzdělávání, penzijní připojištění, stravování).
  • Služební notebook a telefon s možností výběru.