Technik výrobní kvality

  • Středočeský kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • Maturita

Přijměte výzvu a připojte se k našemu týmu jako odborník na kontrolu kvality výroby s širokými možnostmi profesního růstu a atraktivními finančními benefity

Náplň práce

  • Zavádění a dodržování základních nástrojů kvality do procesu výroby a zajišťování jejich dodržování
  • Tvorba kontrolní dokumentace k jednotlivým pracovištím s ohledem na interní a zákaznické standardy
  • Jednosměnný provoz

Požadavky

  • Středoškolské / vysokoškolské vzdělání v oblasti techniky
  • Zkušenosti s procesy v průmyslové výrobě
  • Řízení managementu kvality v pozici výrobní kvality
  • Znalost základních metod kvality – 7 nástrojů kvality
  • Znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook), SAP R3 výhodou
  • Zkušenost s řízením 8D reportů a interních akčních plánů
  • Schopnost vyhodnocovat výkonnost kvality (PPM, Scrap, náklady, Pareto analýza)
  • Schopnost orientovat se v technických výkresech (normy, tolerance, specifikace svarů)
  • Znalost výrobních technologií a základů technologie svařování
  • Zkušenost s 3D měřením
  • Platný řidičský průkaz skupiny B

  • Atraktivní finanční ohodnocení s pravidelnými měsíčními bonusy a možností valorizace
  • Pololetní bonus ve výši 30 000 Kč ročně
  • Měsíční eBenefity
  • Smlouva na dobu neurčitou s příspěvkem za doporučení
  • 25 dní dovolené s možností práce z domova a příležitostí čerpat přesčasové hodiny
  • Velký prostor pro osobní i profesionální rozvoj
  • Široká škála pracovních příležitostí napříč firmou a možnost účasti na projektech pro přední automobilové společnosti
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění a odměny za pracovní jubilea
  • Placené volno při osobních obtížích nad rámec zákonných požadavků