Supervisor & OS Administrator Windows/Linux

  • Moravskoslezský kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2) a čeština (rodný)

Pro našeho automotive 🚗 klienta v Ostravě, který je top zaměstnavel v regionu hledáme ambiciózního člověka, který by rád vedl tým lidí a zároveň by se věnoval i technické správě OS Windows/Linux.

Náplň práce

  • Koordinovace chodu oddělení 70% a ze 30% technická část
  • Podílení se na budování strategii IT oddělení
  • Vedení technických projektů

Požadavky

  • Přirozeného leadera, který je schopen a chce vést tými lidí a uplatnit své technické znalosti v oblasti OS Windows a/nebo Linux
  • Schopného diplomata, který rád vyjednává a nebude mít problém komunikovat v AJ např. s německými kolegy
  • Člověka, který je schopen nést technickou odpovědnost a rozvíjet členy týmu
  • Znalost ITSM a procesů je must have
  • Anglický jazyk - aktivní komunikace 🇬🇧
  • Znalost agilních metod je nice to have
  • Nebojácného člověka, co se nezalekne výzev a nedělá mu problém pracovat v mezinárodním prostředí 🌐

Nabídka

  • 13. plat 💸
  • Moderní korporátní pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mezinárodní příjemné a přátelské prostředí
  • Penzijní připojištění
  • Benefity v rámci stravování + health care
Alice Polláková