Strojní Zámečník

  • Moravskoslezský kraj
  • 35 - 40 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • Výuční list

Hledáte práci, kde můžete uplatnit své dovednosti v oblasti zámečnictví? Jste připraveni přispět k realizaci náročných projektů a pracovat na zajímavých výrobních zakázkách? Chcete se stát součástí týmu, kde je váš řemeslný talent skutečně oceněn?

Jestli ano, pak by naše nabídka na pozici zámečníka mohla být přímo pro Vás!

Náplň práce

  • zajišťování preventivní údržby a opravy strojů a zařízení (CNC i klasiky apod.)
  • práce s běžným ručním el. a pneumatickým nářadím, utahováky, bruskami, vrtačkami apod.

Požadavky

  • zkušenosti s údržbou obráběcích strojů (CNC i klasiky)
  • řidičský průkaz sk. B
  • SOU, SŠ technického směru
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách (montážní plošiny atd.)

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • Kvartální odměny ke mzdě
  • Sick days
  • Cafeteria systém
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Skvělý tým kolegů (kteří se na Vás těší)
  • 7,5h pracovní dobu
  • Odměny při životních i pracovních jubileích
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás, vaše přátelé či rodinu
  • Možnost rozšiřovat své znalosti v oborou a posouvat se dále
  • Stabilní zaměstnání