Specialista/disponent logistiky

  • Ústecký kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • angličtina (C1)
  • Maturita

Máte již zkušenosti s logistikou, komunikace v Anglickém jazyce vám nečiní žádný problém a umíte pracovat v SAPu? Pak jste pro nás ten pravý!

Náplň práce

Pro přední společnost (ne automotive) sídlící u Mostu hledáme logistického specialistu. Pokud již máte dost práce v korporátu, přidejte se k firmě, která má stabilně kolem 60 zaměstnanců.

Budete mít klíčovou roli při zajištění včasného dodání špičkových výrobků zákazníkům v rámci Evropské unie. Budete pravidelně komunikovat s obchodními partnery a spolupracovat s oddělením výroby a skladem, abyste zajistili kompletní doručení produktů, včetně administrativních úkolů a organizace dopravy.

Požadavky

  • uživatelská znalost SAP
  • schopnost komunikovat plynule v anglickém jazyce
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota účastnit se občasných výjezdů do zahraničí

  • stabilní práci v rámci mladé firmy, která je součástí mezinárodního holdingu
  • přátelskou a podporující pracovní atmosféru
  • čistý, jednosměnný provoz
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • občerstvení na pracovišti a další

Zaujali jsme vás? Těšíme se na vaši odpověď a možnost spolupráce.

Kamila Miková