Operátor plnící linky do výroby (m/ž)

  • Česká republika, Praha hl.m.
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • čeština (rodný)
  • Maturita
  • Vhodné pro absolventy

Pro náš výrobní závod v Dolních Měcholupech hledáme šikovné a technicky zdatné uchazeče, kteří se nebojí změn a chtějí využít časovou flexibilitu, kterou nabízí práce ve směnném provozu. Získejte zkušenosti s výrobou léků a staňte se součástí silného týmu se stabilním zázemím.

Stačí poslat životopis s my se Vám rádi ozveme :)

Náplň práce

- Výrobu sterilních tekutých lékových forem

- Část směny je v prostoru se stupněm čistoty B – (použití povinných ochranných pomůcek)

- Obsluha výrobní linky a dohled nad správným výrobním procesem

- Dohlížení na dodržování hygienických postupů v rámci farmaceutických norem (do výroby se nesmí chodit s make-upem, umělými řasami apod.)

- Třísměnný provoz (6-14, 14-22, 22-6)

Požadavky

- Ochotu pracovat v čistých prostorech s nejvyšší třídou čistoty (tedy za použití definovaného čistého oblečení a OOPP)

- Český jazyk slovem i písmem

- Pečlivost a spolehlivost

- Ochotu pracovat na směny (3 směnný provoz)

Nabídka

- Základní mzda 33 000 Kč + příplatky dle zákoníku práce

- Po zkušební době výběr z široké škály benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně

- 1 týden dovolené navíc

- Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod/denně

- 5 dní sick days nad rámec dovolené

- Příspěvek na stravování formou stravenky v hodnotě 85 Kč

- Odměnu za doporučení nového zaměstnance až 30 000 Kč

- Pro mimopražské a mimo středočeské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku

- Očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem

- Práce v čistém prostředí

- Další finanční příspěvky a benefity pro rodiny: Příspěvek k narození dítěte, finanční příspěvek na předškolní zařízení, organizace dětských táborů, odměna za významné pracovní výročí.

- Organizované sportovní aktivity

Přihlaste se na pozici