Obráběč CNC

  • Ústecký kraj
  • 35 - 50 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • Základní škola

Hledáme zkušeného Obráběče CNC strojů, který se připojí k týmu vyrbějící nástroje pro obrábění kovů. Firma má bohatou historii a je považována za stabilního zaměstnavatele. Specializuje se na výrobu speciálních nástrojů pro široké spektrum průmyslových oborů.

Náplň práce

Náplň práce:

  • ovládání a obsluha cnc frézovacích strojů
  • samostatné nastavování strojů podle technické dokumentace a specifikací výrobků
  • zajištění kvalitního a přesného obrábění kovových dílců podle požadavků a výkresové dokumentace
  • pravidelná kontrola výrobních parametrů a kvality hotových dílců
  • diagnostika a řešení jednoduchých technických problémů během výrobního procesu
  • dodržování bezpečnostních a pracovních standardů v provozu cnc strojů
  • spolupráce s ostatními členy výrobního týmu a případná komunikace s nadřízenými ohledně výrobních postupů a potřeb

Požadavky

  • minimálně 2 roky zkušeností s obráběním na CNC frézách
  • znalost řídícího systému Heidenhain
  • práce s technickou dokumentací
  • měření pomocí kalibrů, posuvek a mikrometrů - výhodou
  • ochota pracovat ve směnném provozu

  • stabilní pracovní prostředí s možností osobního a profesního rozvoje
  • konkurenceschopná mzda a prémie
  • zaměstnanecké výhody a benefity

Kamila Miková