Elektrotechnik

  • Praha hl.m.
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • čeština
  • Maturita
  • Vhodné pro absolventy

Hledáme nové kolegy s vášní pro elektrotechniku. Jste rádi v kontaktu přímo se zákazníky, baví vás servis špičkových zařízení a rádi byste práci, kde máte možnost neustálého růstu? Pokud ano, pak mi o sobě dejte vědět a pojďme probrat podrobnosti.

Náplň práce

  • provádění oprav a servisu svařovacích zařízení
  • instalace svařovacích zařízení v provozech včetně instalace příslušného softwaru
  • poskytování poradenství a organizace školení pro naše zákazníky a obchodní partnery
  • správa a aktualizace informační databáze v CRM systému

Požadavky

  • elektrotechnické vzdělání a platné oprávnění dle vyhlášky č. 250/2021 (50/1978 - §6)
  • znalost MS Office
  • schopnost efektivní komunikace a prezentace

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • jazykové kurzy a školení
  • možnost růstu po odborné stránce
  • MultiSport
  • stabilní zaměstnání
Přihlaste se na pozici