Vedoucí zákaznického servisu a plánování

  • Moravskoslezský kraj
  • 60 - 85 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2)
  • Maturita

Máte zkušenost z výrobní společnosti? Chcete vést vlastní tým a dorozumíte se anglicky? Chtěli byste se případně posunout kariérně výš? Pak čtěte dále.

Náplň práce

V rámci mezinárodní automotive společnosti hledáme posilu do týmu na manažerskou pozici - vedoucí zák. servisu. Budete mít na starost tým 19 lidí, koordinaci a odesílání zboží zákazníkům, plánování výroby a další.

Dále bude Vaší náplní:
  • vedení týmu přímých podřízených
  • spolupráce s oddělením kvality
  • kontrola plnění výrobního plánu
  • koordinace odesílání zboží k zákazníkům
  • analýza vývoje požadavků, reporting změn,
  • ověřování požadavků u zákazníka

Požadavky

  • zkušenost z výrobní nebo automotive společnosti
  • Angličtina B2/C1, plynulá komunikace i napříč firmou
  • SAP, či jiný ERP systém

Nabídka

  • možnost růstu v rámci logistiky
  • plat 80.000,-
  • možnost vést vlastní tým
  • realizovat se v rámci firmy na managerské pozici
  • benefity společnosti
Veronika Segeťová
Přihlaste se na pozici