Vedoucí dodavatelské kvality

  • Ústecký kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2)
  • Maturita

Pro stabilní, mezinárodní automotive společnost hledáme kolegy na oddělení kvality.
Hledáme inženýra zákaznické kvality, inženýra dodavatelské kvality a vedoucího oddělení dodavatelské kvality.
Vaším denním chlebem bude komunikace v anglickém jazyce a to jak s kolegy, kteří jsou z různých konců světa, tak s dodavateli a zákazníky.
Budete řídit celý proces kvality, zpracovávat reklamace a audity. Budete spolupracovat s ostatními odděleními na zajištění vynikající kvality výrobků.

Náplň práce

Budete řídit tým dodavatelské kvality
Budete mít na starost reklamace vůči dodavatelům - a z pohledu řízení reklamačních procesů a také z finančního pohledu
Budete provádět audity u dodavatelů
Budete v pravidelném kontaktu s dodavateli a provádět pravidelné hodnocení

Požadavky

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - budete denně v kontaktu s dodavateli ale také s kolegy z různých koutů světa
Znalost systému a nástrojů řízení kvality
Praxi na obdobné pozici v automotive společnosti
Zkušenosti s prováděním auditů
Komunikační a organizační dovednosti
Zkušenost s vedením týmu výhodou

Nabídka

Mzdové ohodnocení dle zkušeností
5 týdnů dovolené
13. plat
Stravování zdarma v areálu
Příspěvek na penzijní pojištění
FlexiPass v hodnotě 600 Kč měsíčně
Přátelskou a otevřenou firemní kulturu
Mladý mezinárodní kolektiv
Možnosti dalšího vzdělávání
Možnosti kariérního postupu
Jazykové kurzy
Možnost podílet se na rozvoji moderních technologií, robotizace a automatizace
Iveta Glončáková