Svářeč (m/ž)

  • Pardubický kraj
  • 25 - 33 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • Základní škola
  • Vhodné pro absolventy

Náplň práce

  • sváření výrobků z nerezové oceli pro farmaceutický průmysl
  • složení daného výrobku podle technické dokumentace a následné svaření metodou TIG
  • poté již předáváte výrobek brusičům

Požadavky

  • základní znalost technické dokumentace
  • zkušenosti se svařováním (kurz/certifikát - pokud již nemáte platný svářečský průkaz, ani to nám nevadí)
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/ odpolední)
  • ..hledáme zkušené svářeče i úplné začátečníky, které si rádi zaučíme!

Nabídka

  • 13.plat
  • osobní bonus
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • pozornost k výročím
  • lékařská péče
  • firemní akce
  • možnost absolvovat různě kurzy svařování
  • možnost osobního i kariérního růstu v rámci společnosti
  • stabilní práce, jistoty
  • ..a ještě mnoho dalšího.
Klára Maxerová
Přihlaste se na pozici