START UP - Plant finanční controller

  • Moravskoslezský kraj
  • 65 - 70 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2)
  • Maturita

V rámci START UP projektu pro novou, výrobní společnost obsazuji pozici Plant Controllera ( m/f).
Budete součástí zrodu finančního oddělení a mít tak možnost nastavovat procesy firmy od piky.

Máte zkušenost s controllingem ve výrobním prostředí, plynulou angličtinu a proaktivní přístup k práci? Pak mi dejte o sobě vědět!
Probereme detaily pozice a další možnost spolupráce!

Náplň práce

  • Controlling pro český závod v Ostravě
  • Aktivní účast na měsíční uzávěrce, reportování a analýze
  • Pravidelná analýza odchylek a sledování opatření ke snížení odchylek
  • Identifikujte potenciál optimalizace nákladů a poukažte na opatření ke zlepšení výsledků
  • Provádět a optimalizovat controlling materiálových nákladů
  • Podílení se na přípravě a tvorbě flash, předpovědi a rozpočtu
  • Příprava a zpracování kalkulací v SAP (standardní náklady, vyhodnocení zásob)
  • Analýza a sledování struktury nákladů v úzké spolupráci s funkcemi závodu
  • Výpočet hodinových sazeb a příplatků
  • Obchodní partner pro všechny funkce v závodě a řízení závodu
  • Neustálé zlepšování a rozvoj controllingových nástrojů a procesů
  • Pravidelná údržba controllingových kmenových dat
  • Účast na výročním auditu
  • Ad-hoc analýza a účast na projektech

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Min. 2 roky praxe jako kontrolor ve výrobním prostředí
  • Znalost SAP
  • Pokročilá znalost MS-Excel
  • Odlišný analytický, strukturovaný přístup k práci
  • Plynulá Angličtina

Nabídka

  • Zahraniční školení, konference
  • Profesní i kariérní růst
  • Podílení se na rozvoji nového závodu v ČR
  • Možnost ovlivnit a nastavovat procesy
  • Seberealizace ve firmě
  • Příspěvek na dopravu
  • Další benefity firmy (pojištění, stravenky atd.)
Veronika Segeťová
Přihlaste se na pozici