Specialista plánování výroby

  • Královéhradecký kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • angličtina (A1)
  • Maturita
  • Vhodné pro absolventy

Pro významného klienta, který je mezinárodní leader ve vývoji a výrobě, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí uplatnit své dosavadní znalosti a dovednosti nebo chtějí získat cenné zkušenosti z dané oblasti.

Náplň práce

  • zajištění shody fyzického stocku se systémem, následné analýzy, případná nápravná opatření
  • zajištění a zadržení nekvalitního materiálu
  • spolupráce s oddělením kvality
  • inventury
  • administrativní činnosti, reporting či spolupráce na tvorbě pracovních instrukcí a následné zaškolení týmu
  • příprava operativních výrobních plánů

Požadavky

  • alespoň základní úroveň Anglického jazyka (především psaná forma)
  • orientace v Excelu
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabídka

  • dotované závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • mobilní telefon a notebook
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • kafetérie
Klára Maxerová
Přihlaste se na pozici