Specialista/ka zákaznického servisu s AJ - logistika

  • Praha hl.m.
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2) a čeština (rodný)
  • Maturita

Aktuálně hledáme zkušené a přátelské lidi na pozici Specialista/ka zákaznického servisu s AJ pro významnou logistickou mezinárodní společnost se sídlem v Praze.

Náplň práce

  • zpracování přepravních dokladů
  • práce s nákladními listy a detaily o přepravě
  • tvorba faktur, shromažďování potřebných dokumentů
  • komunikace v rámci celé společnosti, zodpovědnost za správnost údajů na fakturách a datum splatnosti
  • pravidelný kontakt s kolegy z ostatních poboček

Požadavky

  • aktuální zkušenost na obdobné pozici
  • zkušenost s logistikou/přepravou
  • plynulá znalost anglického jazyka
  • týmový duch - hledáme vhodného parťáka do týmu
  • iniciativa a proaktivita
  • výborné komunikační dovednosti

Nabídka

  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • stravenky a občerstvení na pracovišti
  • jazykové kurzy a doprovodná školení
  • komplexní zaučení na pozici
  • Multisport karta
  • kariérní růst a vzdělávání
Přihlaste se na pozici