Rozpočtář(ka)

  • Praha hl.m.
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2)
  • Vysoká škola

Náš klient, který již přes 20 let poskytuje poradenství a služby se zaměřením na inovace,  ekologii a udržitelnost ve stavební a realitní oblasti, hledá vhodného kandidáta na pozici Rozpočtář(ka).

Náplň práce

  • budete kontrolovat a stanovovat výměr prací, dodávek a cen za práci
  • čeká Vás i naceňování případných změn na projektu
  • navrhování a naceňování možných technických/ekonomických úspor
  • připravování podkladů pro výběrová řízení, následná organizace a vyhodnocování
  • budete schvalovat platby a fakturace
  • v otázce návrhů smluv budete úzce spolupracovat s projektovým manažerem
  • budete reportovat na měsíční bázi

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání stavebního směru (alespoň Bc.)
  • znalost anglického jazyka
  • praxe na obdobné pozici
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • pokročilá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Project)
  • pečlivost, důslednost, proaktivita, ochota se učit novým věcem

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • čtvrtletní bonusy
  • kafeterie
  • vzdělávací programy (jazykové kurzy, soft skills, ...)
  • možnost home office
  • flexibilní pracovní doba
  • teambuildingy, neformální kultura
  • možnost kariérního růstu a seberealizace
Přihlaste se na pozici