Provozní elektrikář - Ústí nad Labem

  • Ústecký kraj
  • 30 - 35 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • Výuční list
  • Vhodné pro absolventy

Pro významného klienta v Ústí nad Labem, který se zabývá výrobou jedinečných produktů hledáme nové kolegy na pozici provozního elektrikáře jak s vyhláškou 50, tak i bez ní! Rádi Vás zaučíme. Pokud máte zkušenosti z oboru, také Vás rádi přivítáme do týmu!

Náplň práce

  • budete obsluhovat elektrické/neelektrické výrobní zařízení
  • provádění drobných oprav a úprav na zařízeních
  • dodržování technologických a technických postupů při úpravě/opravě
  • preventivní kontrola a údržba výrobních zařízení
  • spolupráce s oddělením výroby a technology

Požadavky

  • SOU obor elektro či jiný technický obor
  • praxe v oboru výhodou, ne podmínkou
  • vyhláška č. 50 § 6 výhodou, ne podmínkou
  • pečlivost, pozitivní přístup
  • ochota pracovat na směny (nepřetržitý provoz)

Nabídka

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • bonusy, odměny
  • příplatky
  • náborový příspěvek 50.000,-
  • týden dovolené navíc
  • moderní prostředí a technologie
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní rekreaci
  • výhodný mobilní tarif pro celou rodinu
Lenka Blažková
Přihlaste se na pozici