Operátoři výroby - Mladá Boleslav

  • Středočeský kraj
  • 27 400 - 38 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • Základní škola
  • Vhodné pro absolventy

Zajímají Vás auta? Staňte se součástí našeho týmu jako Operátor výroby.

Náplň práce

Hledáme jedince, kteří se chtějí zapojit do dynamického prostředí výroby automobilů. Jste-li technicky zruční, máte smysl pro detail a jste ochotni pracovat v týmu, máme pro vás skvělou příležitost.

Popis práce:

  • Zajištění hladkého průběhu výrobních procesů
  • Obsluha a nastavení výrobních strojů a zařízení
  • Kontrola kvality výroby a řešení případných problémů
  • Dodržování bezpečnostních a pracovních standardů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a manažery

Požadavky

  • Zkušenost z výroby výhodou, ale ne podmínkou
  • Manuální zručnosti
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Spolehlivost a pečlivost

Nabídka

  • Stabilní zaměstnání v renomované automobilové společnosti
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Příležitost podílet se na výrobě špičkových automobilů
  • Motivující platové ohodnocení a benefitní balíček
  • Přátelské pracovní prostředí

Kamila Miková
Přihlaste se na pozici