Obsluha kalících pecí

  • Jihomoravský kraj
  • 23 - 32 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • Základní škola
  • Vhodné pro absolventy

Do našeho týmu v Hustopečích hledáme posilu. Společnost Swiss Steel s.r.o. je součástí Swiss Steel AG a řadí se k předním světovým dodavatelům speciálních tyčových ocelí. Skupina je jedním z nejvýznamnějších výrobců nástrojových, nerezových a ušlechtilých konstrukčních ocelí. Využívá technologických zkušeností, vysoké stabilní kvality výrobků a detailní znalosti potřeb zákazníků.

Náplň práce

Jedná se o velmi zajímavou a odbornou práci, která zaujme všechny, kteří mají rádi změnu a ne stereotypní vykonávání jedné operace. Budete obsluhovat moderní, digitálně řízené kalící pece. Práce je v nepřetržitém provozu.

Požadavky

  • Vše Vás naučíme
  • Samostatnost
  • Zodpovědný přístup

Nabízíme práci ve společnosti, kde pro nás zaměstnanec není jen číslo, ale člověk, který nás zajímá. Jsme stabilní společnost, kterou neotřásly krize, ani virus. Nabízíme bezpečné pracovní prostředí s moderním vybavením.

MZDA:
  • Hodinová mzda 140 Kč/hodinu a po zapracování navýšení až na 160 Kč/hodinu
  • Pohyblivá složka až 20 Kč/hodinu
  • Speciální bonus za nepřetržitý provoz

BENEFITY:
  • Ubytování ve služebním bytě
  • Měsíční pohyblivá složka dle výkonu
  • Stravenkový paušál do výplaty /55 Kč/den/
  • Roční bonus dle výsledků společnosti ve výši 30 000 Kč
  • 500 Kč na penzijní připojištění
  • 4000 Kč/rok na sport a relaxaci
  • Multisport karta na sportovní aktivity
  • 5 týdnů dovolené.
Klára Maxerová
Přihlaste se na pozici