IT Recruiter

  • Praha hl.m.
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2) a čeština (rodný)
  • Maturita
  • Vhodné pro absolventy

Rozšiřujeme náš tým o další recruitery. Zajímají Vás technologie a rádi byste pronikli hlouběji do světa IT? Baví Vás nábor a chcete se vzdělávat v oblasti HR? Pak mě neváhejte kontaktovat.

Náplň práce

  • Vaší prací bude každodenní kontakt s klienty (společnostmi v oblasti financí, farmacie, technologií a další) ohledně jejich interního náboru
  • své klienty budete podporovat v rámci doporučení zajímavých profilů, sjednávání pohovorů, získávání zpětné vazby a vyjednávání podmínek spolupráce
  • Vaším každodenním úkolem bude i aktivní komunikace s Vašimi kandidáty na pozice
  • budete oslovovat jednotlivé specialisty z naší interní databáze Datacruit nebo za pomoci LinkedIn, jobs.cz, profesia.sk a jiných portálů
  • důležité pro nás je, abyste se svými klienty neustále budovali vztahy a spolupráce se kontinuálně rozvíjela
  • rádi Vás podpoříme v oblasti vzdělání nebo akvizice nových společností
  • naším cílem je najít fajn člena týmu, který bude zodpovědný, samostatný a hlavně komunikativní a nebude se bát vyjednávat s klienty i kandidáty v ČJ i v AJ

Požadavky

  • výborný český jazyk a plynulou angličtinu
  • ideálně zkušenosti v oblasti náboru
  • znalost pozic v IT pro Vás bude velkou výhodou, jsme ale schopní poskytnout veškerou podporu
  • zkušenost s LinkedIn bude velmi vítána, stejně jako zkušenost s vyhledáváním kandidátů na různých platformách
  • oceníme iniciativu v oblasti projektového managementu a spolupráce s kolegy

Nabídka

  • jsme schopni nabídnout HPP i IČO
  • občasný home office
  • notebook a firemní telefon i pro soukromé účely
  • bonusy
  • dny placeného volna navíc
  • 2 dny sick days
  • příspěvek na stravování
  • Multisport karta
  • sleva na produkty Datart
  • zvýhodněné tarify Vodafone
  • týmové a firemní akce
Jan Škácha