Investment Accountant

  • Praha hl.m.
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2)
  • Maturita

Hledáme seniorní profesionály buď v oblasti investičního účetnictví nebo v oblasti IFRS 9 pro menší tým. Rádi Vám nabídneme časovou flexibilitu, proplatíme vzdělávání a pomůžeme Vám rozvíjet se a růst kariérně i finančně.

Náplň práce

  • budete mít na starosti údržbu našeho systému pro investiční účetnictví
  • budete v pravidelném kontaktu s kolegy v rámci české kanceláře, mimo jiné i s IT týmem, ale také s kolegy v zahraničí
  • v rámci IT budete spolupracovat na úpravě systému, kde budete pomáhat s tím, aby systém bez problémů fungoval a stále se vylepšoval, reagoval na novinky v legislativě i interním compliance
  • součástí Vaší práce bude také zlepšování procesů v rámci investičního účetnictví a v rámci finančních instrumentů, dle IFRS 9
  • oceníme také, když budete udržovat pravidelnou komunikaci s centrálou v zahraničí a udržovat dobré vztahy napříč zeměmi a pobočkami

Požadavky

  • vzdělání v oblasti financí, pojišťovnictví nebo ekonomie
  • budete potřebovat velmi dobrou angličtinu, protože Vás nadřízený nemluví česky a také budete v kontaktu se zahraniční centrálou
  • nutná je buď znalost IFRS 9 a jeho využití nebo znalost v oblasti investičního účetnictví
  • důležitá je pro nás i schopnost práce v týmu, komunikovat na vysoké úrovni a hlavně vycházet s lidmi a spolu-vytvářet dobré pracovní prostředí
  • využijete u nás i zájem o IT a chuť proniknout více do oblasti technických procesů

Nabídka

  • velmi flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • zázemí menšího přátelského týmu a fajn manažera
  • kontinuální vzdělávání v oblasti hard skills i soft skills
  • práce na velkých mezinárodních projektech
  • velmi dobré roční bonusy ukotvené ve smlouvě
  • více než 25 dní dovolené
  • fitness centrum a kantýna
  • příspěvek na stravování a na volnočasové aktivity
  • jazykové kurzy
  • společenské akce a teambuildingy
  • penzijní a životní pojištění
Přihlaste se na pozici