Business Manager (m/f) pro výrobní společnost - 180.000,-

  • Česká republika
  • 130 - 200 000 Kč/měs
  • Plný úvazek
  • angličtina (A1)
  • Maturita

V rámci Start up projektu mezinárodní společnosti obsazujeme pozici BUSINESS MANAGERA (m/f)
Jedná se o nově vytvořenou pozici.

Budete mít pod sebou tým 19 specialistů. Vaší hlavní náplní pak bude tvorba strategie a vedení obchodních jednání ve svěřených lokalitách v ČR i zahraničí.

Náplň práce

Náplň práce:
  • vytváření obchodní strategie
  • vedení mezinárodního týmu 19 lidí
  • vedení obchodních jednání ve svěřených oblastech v ČR i zahraničí
  • cestování na zahraniční jednání 40%
  • prodejní, technické, finanční aktivity

Požadavky

  • VŠ technického oboru
  • zkušenost na vedoucí pozici s vedením mezinárodního týmu
  • Angličtina - denní užití/obchodní jednání
  • zkušenost s ocelářským/slévárenským průmyslem
  • ŘP - aktivní - cesty do zahraničí

Nabídka

  • plat až 180.000,-
  • možnost realizovat se na nové pozici v mezinárodní firmě
  • flexibilní pracovní doba ( pracovní doba je čistě na Vás, HO samozřejmostí)
  • služební auto i k soukromým účelům
  • zahraniční cesty
  • možnost vést vlastní tým
  • zaměstnanecké benefity firmy
Veronika Segeťová
Přihlaste se na pozici