Administrativní podpora zákaznického servisu

  • Jihomoravský kraj
  • dohodou
  • Plný úvazek
  • angličtina (B2)
  • Maturita

Náplň práce

  • příjem prodejních objednávek od zákazníků a jejich zadání do IS systému
  • potvrzování termínů expedice prodejních objednávek na základě stanovených dodacích lhůt
  • tvorba podkladů pro vychystání prodejních objednávek a jejich expedici dle požadavků
  • práce se zákaznickými portály
  • zakládání nových odběratelů do IS a správa jejich databáze
  • komunikace se zákazníky v záležitostech dodávek a logistiky prodejních objednávek

Požadavky

  • min. SŠ s maturitou, technický nebo ekonomický směr
  • min. 2 roky v oblasti prodeje, zákaznického servisu nebo logistiky
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • znalosti ERP systémem např. SAP, Microsoft Dynamics 365
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti z automotivu jsou dobrým předpokladem
  • Samostatnost při plnění úkolů
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Důslednost a pečlivost
  • Odolnost vůči stresu

Nabídka

  • 13. plat
  • docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na výborné stravování přímo u nás– oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč a je skvělý!
  • příspěvek na sport a kulturu
  • očkování proti chřipce
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
  • firemní akce
  • vánoční dárky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny za doporučení zaměstnance
  • narozeninové obědy
  • ovocné dny, zmrzlinové dny
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • výborná káva zdarma
  • jazykové kurzy a školení
Kamila Skřížalová
Přihlaste se na pozici